TSL – transport, spedycja, logistyka:
·         Siódemka S.A. – usługi kurierskie
·         No Limit Sp. z o.o. – usługi logistyczne
·         No Limit Transport Sp. z o.o. – usługi spedycji i transportu
·         ANIMEX Trans Sp. z o.o. – usługi TSL – m.in. transport żywych zwierząt
·         TRANS-TOM Tomasz Zakrzewski – usługi transportowe TSL
·         JAN MIERZEJEWSKi Transport Międzynarodowy – transport, myjnia pojazdów
·         APREO Logistics S.A. – usługi TSL
·         KRISLOGISTICS – usługi TSL oraz gastronomia
·         KIKAS – usługi TSL
·         TRANSPORT SPEDYCJA NATANEK Spółka Jawna
·         DAZUMI Sp. z o.o. – integrator logistyczny, e-commerce
Informatyka
·         IFTER – producent oprogramowania,
·         TYTAN Sp. z o.o. – producent systemów zabezpieczeń, oprogramowania.
·         M4B S.A. – urządzenia mobilne dla biznesu
·         SaaS Sp. z o.o. – aplikacje dla biznesu
·         Alfa-Projekt Sp. z o.o. – usługi oprogramowania i IT, branża TSL
·         E-Studio – usługi oprogramowania i IT, strony www.
·         Realsurvey Sp. z o.o. - usługi oprogramowania i IT
·         Netbit Sp. z o.o. - usługi oprogramowania i IT, badania rynku, ankiety
·         Docu Solution - usługi oprogramowania i IT, e-archiwizacja
·         AdRanking Sp. z o.o. - usługi oprogramowania i IT, badania rynku, ankiety
·         Fabruka w Chmurach – usługi informatyczne, pozycjonowanie www
·         LUXBIT Piotr Pyrkosz – usługi informatyczne
·         PAYVENTURE Sp. z o.o. – usługi informatyczne
·         Michael Ajike MobileReg – usługi informatyczne

Przetwórstwo rolne, branża spożywcza – żywność

·         Eurocatering Sp. z o.o. – przetwórstwo mięsne, gastronomia
·         Organic Sp. z o.o. – przetwórstwo owoców i warzyw
·         Zakłady mięsne ZBYSZKO
·         Zakład Piekarniczo Cukierniczy MAREL
·         Zakłady Spożywcze BONA Łomża – koncentraty, majonezy, itp…
·         JAGMAR-BIS – ciastkarnia
·         ZIEMPOL – usługi suszenia zboża, produktów rolnych

Medycyna – ochrona zdrowia

·         Centrum Medyczne Puławska Sp. z o.o. – sieć przychodni medycznych
·         Radiologica Sp. z o.o. – usługi diagnostyki medycznej
·         Med-Art. Sp. J. – kompleksowe usługi medyczne
·         Centrum Medyczne Aqua Medica – partner MEDICOVER Białystok, klinika
·         Centrum Medyczne MML Sp. z o.o. – usługi laryngologiczne i okulistyczne
·         Łomżyńskie Centrum Medyczne – wielospecjalistyczna przychodnia medyczna
·         REZO-MEDICA Zbigniew Gniadek, Agnieszka Woroniecka Sp. J. – radiologia
·         STARMEDICA Sp. z o.o. – sieć placówek radiologicznych
·         Prywatny Gabinet Stomatologiczny Beata Deryńska
·         PROCARDIO Sp. z o.o. – klinika kardiologiczna
·         Medi-Soft Sp. z o.o. – usługi medyczne – rehabilitacja, apteki
·         GADENT Sp. z o.o. – usługi medyczne – przychodnia
·         Kuroczko M.W. Specjalistyczne studio implantologii i stomatologii estetycznej. Stomatologia rodzinna
·         Z.T.S. HAGMED Sp. J. - produkcja jednorazowego sprzętu medycznego
·         Multimed Małgorzata Górska – Centrum Stomatologii Estetycznej
·         Centrum Medyczno-Stomatologiczne „GADENT” Gabriela Sobolewska – Nałęcz
·         DENTYLION – Klinika Stomatologiczna Katarzyna Buss-Maleszka Łask
·         „Inter-Dent Laboratorium Protetyczne” Robert Michalik – stomatologia, …
·         „PSYCHE” Agnieszka Miazga, Leszek Miazga Spółka Jawna – przychodnia
·         RADIODIAGNOSTYKA USG dr n. med. Włodzimierz Turniak
·         RADENTAL Radom – usługi stomatologiczne
·         Odkryj Zdrowie Choroszcz – usłucha psychologiczne, usługi IT
·         Centrum Zdrowia Sp. J. – Piaseczno
·         NZOZ Olsztyńska Radom – przychodnia wielospecjalizacyjna
·         INTERNUS Sp. z o.o. Puławy – przychodnia wielospecjalizacyjna
·         PANORAMIC Warszawa – usługi radiologiczne, medycyna
·         REHAMED Bejster Krzysztof – usługi rehabilitacyjne

Motoryzacja

·         ASO VOLVO – Intruck Sp. z o.o.
·         ASO VOLVO – Autosfera Sp. z o.o.
·         ASO VOLVO – Galaauto Sp. z o.o.
·         ASO Mercedes-Benz – Auto-Idea Sp. z o.o.
·         ASO BMW Chrysler – Lancia Jaguar – Land Rover AUTO-BRECZKO Sp. J.
·         ASO DAF Truck – Jan Skwarek Logistics
·         ASO SKODA - JARZYŃSKI – Autoryzowany salon
·         ASO VOLKSWAGEN – PHU Bursiak Sp. z o.o.
·         BOSCH Service Pawlik – serwis ASO BOSCH
·         MOTOEQUIPMENT – art. dla branży motocyklowej
·         F.H.U. Szczecińscy – auto-serwis
·         MOLSCY MOTORS S.C - – auto-serwis
·         STAPA GROUP Sp. z o.o. – serwis i sprzedaż akcesoriów do skuterów
·         ALU-FROST Piotr Świtko – producent art. motoryzacyjnych
·         EDEX Sp. J.  – producent układów wydechowych
·         PREMIUM TRADE Sp. z o.o. – dystrybutor maszyn rolniczych i gospodarki miejskiej
·         ACTIVE 2000 Jacek Grotkowski – sieć EUROWARSZTAT
·         Greenway 5 Sp. z o.o. – serwis samochodowy
·         POLCAMP Wrocław – producent camperów i zabudowy pojazdów, naczep, przyczep

Telekomunikacja i TV

·         SUPRA-NET Kamil Korzyński

Budownictwo

·         TRANS-MAR Sasin – masy bitumiczne, producent betonu, usługi transportowe.
·         ELEMA – producent technologii wspomagających produkcję betonu
·         SZKŁO-LUX – producent luster i wyrobów ze szkła
·         EURO-OKNA-PLUS – producent stolarki okiennej i drzwiowej, PCV, i inne
·         KARST Sp. z o.o. – klimatyzacja i wentylacja
·         Warsztat Produkcyjno-Przemysłowy Zdzisław Lityński – producent rozdzielnic elektrycznych
·         EMSKIEGO – producent i serwis klimatyzacji i wentylacji
·         Zakład Produkcyjno-Handlowy „BET-BUD” Irena Soszyńska – producent betonu
·         MARPOL Technologie Bezwykopowe i Maszyny Budowlane  Waldemar Wiejak
·         ENERTEK Sp. z o.o. – konstrukcje stalowe
·         MEGAALUMINIUM – producent wyrobów stalowych, obróbka metali, konstrukcji, paneli
·         Probet-DASAG Sp. z o.o. – producent wyrobów z terazzo
·         Sicher Bautechnik Sp. z o.o. – producent chemii i materiałów budowlanych
·         ABW Sp. z o.o. – architektura, budownictwo, wyposażenie wnętrz
·         VIAECO Sp. z o.o. – ekrany akustyczne
·         STALMONT – konstrukcje i wybory ze stali
·         EMKO – wyroby obróbki metalu
·         PPHU HALS Białystok
·         BUDROMAT – Kostka brukowa.
·         JSR (Hiszpania) De Zuniga Sp. z o.o. – developer
·         STAWOZ Sp. z o.o. – Systemy ppoż.
·         FIN Investment Sp. z o.o. – developer budowlany
·         HORTLAND – usługi ogrodnicze – projektowanie zieleni
·         WIR-BUD – producent betonu
·         Zakład Murarski i Usługi Transportowe Tadeusz Wojewoda
·         P.P.H.U. GRYSIK Nina Wolska – budowa dróg
·         LEDA Sp. z o.o. - oczyszczalnie ścieków, budownictwo
·         INSTALCEM Sp. z o.o. - usługi budowlane
·         P.P.H.U. KAR-POL Jacek Różalski – art. budowlane
·         „Usługi Remontowo Budowlane” Józef Sochacki – usługi i art. budowlane
·         Zakład Instalacji Sanitarnych Z.I.S. Płońsk Piotr Ciarciński
·         "Aluminium SPS" Pająk i Wspólnik Sp. J. – konstrukcje aluminiowe, przeciwpożarowe
·         Firma Handlowo-Usługowa ”Wilkołaziak-BIS” Cecylia Serwinek
·         KASTOM Tomasz Drąg – usługi budowlane
·         CERMA Sp. z o.o. / EUROS Sp. z o.o. – konstrukcje stalowe
·         KONSTAL S.C. – konstrukcje stalowe
·         NIKOL – Jan Nikołaujk – producent rekuperatorów
·         SFAMASZ – konstrukcje stalowe, urządzenia dla przemysłu spożywczego, roślinnego
·         DELTA Sp. z o.o. – producent drzwi stalowych i zamków
·         MITAR Sp. z o.o. – zarządzenie e-energią w obiektach

Rozrywka

·         Klub “STODOŁA” Warszawa
·         Entertainment Group Sp. z o.o.
·         GSJ Sp. z o.o. – fitness, rehabilitacja, siłownie…
·         DAS YACHT CENTER Stanisław Nazarewski Stella Nazarewska Sp. J.
·         „SPORT & FITNES CONCEPT” Bogna Laskowska – fitness, rehabilitacja, siłownie…

Pozostałe usługi

·         HSW Oprzyrządowanie i Narzędzia Specjalne Sp. z o.o. (HUTA Stalowa Wola)
·         BYŚ – usługi komunalne, recykling, odpady
·         Wytwórnia Urządzeń Chłodniczych „PZL-DĘBICA” S.A.
·         Technology4you Sp. z o.o. – producent drukarek przemysłowych
·         J.K.F. Sp. z o.o. – usługi finansowo, księgowe, podatki, inwentaryzacje, audyty.
·         Firma Usługowo – Handlowa „Holdmar” Sławomir Szymański – recykling, odpady
·         LOOBO Sp. z o.o. – recykling, odpady
·         LIBER Sp. z o.o. – recykling, odpady
·         IDEAL CAFE Sp. J. – dystrybutor urządzeń vendingowych
·         MERCURY Sp. J. – dystrybucja farmacuutyki
·         TP Szkolenia Tomasz Puchalski – szkolenia, portal informacyjny dla kobiet
·         FUHT MARKER – dystrybutor chemii samochodowej, art. paliwowych
·         EKOMAR Lublin – Usługi archiwizacyjne.
·         KAR-MA Kawecki, Kuźmicki, Zieliński Spółka Jawna – art. dla zwierząt
·         PROFIAS – usługi finansowe, księgowe i rachunkowe
·         KONKRET – usługi dystrybucji i handlu odzieżą
·         Reklama-Znak – usługi hotelarskie
·         Enterprise Suport Sp. z o.o. – usługi finansowe, księgowe, audyty, kadry
·         Medialab S.C. – agencja kreacji i komunikacji, reklamy, badania rynkowe,
·         PIWOWAR Sp. z o.o. – profesjonalne pralnie odzieży
·         Skup I Sprzedaż Zwierząt Rzeźnych I Płodów Rolnych Mikołajewski Andrzej
·         Jolanta Chudzik – usługi finansowo – księgowe
·         Drukarnia / Poligrafia „SŁONECZKO” S.C. Konin – Poligrafia
·         DAFNE Sp. z o.o. – usługi manicure / pedicure
·         ECM Group Polska Sp. z o.o. – usługi nadzoru nad projektami infrastrukturalnymi
·         LEDA Sp. z o.o. – oczyszczalnie ścieków
·         Redwood – portal ogłoszeń nieruchomości, motoryzacji …
·         PLUMRIDE Sp. z o.o. – dystrybucja części Harley Davidson
·         FHU Ranger – dystrybucja kwiatów
·         BLUE SUN – energia odnawialna
·         RED CHAIR Sp. z o.o. – srzedaż art. Meblowych, reklamowych
·         PLAYTIME – kompleskowa obsługa, porady – place zabaw
·         Business Networking & Solutions Sp. z o.o. – reklama, internet, handel, usługi
·         GAZ-Małopole – rozlewnia, dystrybucja gazu
·         RQ Annaberg Anna Modrzejewska – usługi fotograficzne

 Pozostali producenci

·         „Business Networking & Solutions” Arkadiusz Najko –prod. Art. motoryzacyjnych
·         MAC Maciej Dziedzic – odzież
·         Fashion Connection Sp. z o.o. – odzież
·         Podwysocki Sp. J. - odzież "SUNWEAR"
·         Firma Konfekcyjna KOPKA – Włodzimierz Kopka
·         GEDEON Sp. J. – producent materiałów, odzieży, dzianiny, wyrobów z siatki