Radiologica Sp. z o.o. - Choroszcz, Warszawa
Współpraca z WIGE Consulting trwa z sukcesami od 2006 roku. W tym czasie wspólnie przygotowano dwa projekty o dofinansowanie.
Pierwszy z nich zakończony uzyskaniem dotacji unijnej w roku 2008 obejmował modernizację placówki w Choroszczy wraz z wdrożeniem nowej metody leczenia dyskopatii lędźwiowej, dotychczas nie stosowanej w Polsce.
W roku 2009 przygotowany został nowy projekt w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka działanie 4.4. Usługi medyczne - diagnostyka obrazowa z zakresu rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej. Projekt obecnie po pozytywnej ocenie merytorycznej i Firma uzyskała dofinansowanie na projekt w 2012 roku.
Współpraca dotyczy obsługi projektów w ramach dotacji unijnych i finansów.
W roku 2009 przy współudziale WIGE Consulting z sukcesem zakończył się certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością proces wdrożenia normy ISO 9001:2000.
 
Radiologica Sp. z o. o. to założona w 1998 roku przez lekarzy Andrzeja Pytlewskiego i Jarosława Ryterskiego firma zajmująca się działalnością medyczna i specjalizująca się w diagnostyce obrazowej z zakresu rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej. Dodatkowo Firma oferuje szereg konsultacji z zakresu diagnostyki obrazowej, merytorycznego tworzenia, prowadzenia pracowni diagnostycznych, szkolenia personelu medycznego oraz wdraza jako jedna z pierwszych w Polsce cyfrowa teleradiologie.
 
Radiologica Sp. z o.o. wykonuje świadczenia zdrowotne w ramach Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Radiologica, prowadząc pracownie diagnostyczne w Choroszczy, w Warszawie i w Żyrardowie.
Firma dostosowuje się do indywidualnych potrzeb Klientów, publicznych zakładów opieki zdrowotnej i
gwarantuje im najwyższa jakość usług. Jako nieliczna tego typu polska firma Radiologica zdobyła uznanie dzięki oferowanym usługom z zastosowaniem najnowocześniejszych na świecie urządzeń radiologii medycznej.
Zastosowane na przestrzeni 11 lat urządzenia w Polsce stanowią najlepsza rekomendacje dla firmy.
Jak do tej pory dzięki firmie przebadanych zostało kilkanaście tysięcy pacjentów, dla których specjalistyczne badania były często jedynym słusznym kierunkiem na drodze do skutecznej walki z
różnymi schorzeniami.
Wiedza, kwalifikacje, doświadczenie i międzynarodowa sława założycieli i właścicieli stanowi mocny trzon firmy. Dzięki niej oraz stałym kontaktom naukowym i medycznym Radiologica miała szanse na współprace z renomowanymi na świecie producentami urządzeń medycznych oraz z największymi w Europie ośrodkami naukowymi i medycznymi.